70% + Skuteczność Typów
Skuteczność naszej analizy staramy się trzymać powyżej 70%


Samodyscyplina
W przypadku niepowodzenia nie poddajemy się emocjom, które są najgorszym doradcom człowieka.
Zachowujemy zawsze chłodny umysł i trzymamy się przyjętych zasad i strategii.


Strategia
Średni kurs naszych typów staramy się trzymać na poziomie @1.80
 Metoda stawkowania „Płaska stawka” – Stawka na pojedynczy zakład nie powinna przekraczać 5% całości aktualnego budżetu.


1. ZESPÓŁ TYPERSKI
- Najważniejszym elementem naszego sukcesu jest zespół typerski. Zespół odpowiada za wszystkie analizy oraz typy, które są przesyłane członkom o statusie vip. Zespół typerski naszej firmy stale współpracuje z firmami statystycznymi oraz zagranicznymi portalami typerskimi, bazując na wzajemnej wymianie informacji. Dzięki wieloletniej karierze bukmacherskiej współpracujemy z uznanymi markami z całego świata.

2. Kontakty
Nie bez kozery mówi się o tym jak istotną rolę w życiu każdego typera świadczą kontakty. Podczas przygotowywania typów w większości sytuacji wykorzystujemy sieci kontaktów. Jeśli otrzymujesz od nas przykładowo typ z 2.ligi norweskiej, możesz być pewny, iż uprzednio skontaktowaliśmy się z miejscowym ekspertem i typ jest w pełni przeanalizowany.

3. Wiedza + informacje
Dzisiejsi bukmacherzy reagują zdecydowanie szybciej na pojawiające się w sieci informacje i ruchy na giełdach. Zatrudnione osoby przez zakłady wzajemne muszą wykonać swoją pracę, ich celem jest ustawienie kursu tak, aby był on nisko-opłacalny względem podejmowanego ryzyka przez gracza. Ogólnodostępne informacje rozprzestrzeniają się niesamowicie szybko w efekcie czego przeciętny człowiek, jest zawsze na straconej pozycji względem bukmachera. Bez właściwych informacji ( do których przeciętny człowiek nie ma dostępu), potrzeba wiele trudu, czasu , oraz szczęścia aby osiągnąć wysoką skuteczność.

4. Profesjonalna analiza
Mając szeroki wachlarz kontaktów oraz informacji dochodzimy do etapu analizy. Wykorzystując szereg aktualnych wiadomości na temat drużyn oraz towarzyszących im okoliczności nasz zespół dokonuje analizy. Oprócz umysłu i mapy myśli do analizy wykorzystujemy narzędzia zapewnione przez zewnętrzne firmy takie jak porównywarki kursów, dane statystyczne, monitoring giełd bukmacherskich, rynek Azji oraz Ameryki. Analiza jest zwieńczeniem uprzednio wykonanej pracy, polega na połączeniu ze sobą wszystkich elementów, tak aby powstała logiczna teza, która ukierunkowuję nas w kierunku konkretnego typu.

5. Dyscyplina finansów
Kluczowym elementem pozwalającym osiąganie regularnego przychodu przy wysokiej skuteczności typów jest dyscyplina finansowa. Wierzymy, że każdy z naszych klientów będzie potrafił się odpowiednio dostosować do wskazówek i stylu gry proponowanego przez nasz zespół typerski. Istnieje wiele strategii oraz możliwości zarządzania kapitałem pieniężnym. Porady oraz wskazówki wysyłamy wraz z typami oraz analizą, dzięki czemu każdy członek ekipy VIP ma świadomość za jaką kwotę powinien postawić konkretne zdarzenie.


Nie zastanawiaj się zbyt długo, czas to pieniądz! Postaw na Fabrykę Kuponów!