Gracze, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem, często zastanawiają się nad tym, jak szybko bukmacher wpłaca wygrane pieniądze na ich konto bankowe. Czy jeszcze dziś, czy może w ciągu kilku dni od meczu? Warto wiedzieć, że w dużej mierze to zależy nie tyle od samych firm bukmacherskich, a od banków, z jakimi one współpracują. Te zaś mają określone godziny sesji przelewów, czyli momentów, gdy pieniądze przesyłane są między kontami znajdującymi się w innych bankach. Jeśli jednak typer ma rachunek w tej samej instytucji, co bukmacher, może liczyć na przelew ekspresowy.

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy dostaniesz pieniądze za swoje zwycięskie typy – przeczytaj poniższy artykuł. Omawiamy, jak szybko działają firmy bukmacherskie, które legalnie przyjmują w Polsce zakłady.

Kiedy dostaniesz wypłatę z STS?

Klienci m.in. takich banków jak:

  • mBank,
  • ING,
  • PKO (w tym Inteligo),
  • Santander,
  • Alior Bank,
  • BNP Paribas,

mogą liczyć na ekspresową wypłatę należnych pieniędzy. Pełna lista obsługiwanych banków znajduje się na stronie samego bukmachera. Co natomiast z pozostałymi graczami? Otóż typerzy otrzymują przelewy w ciągu maksymalnie 3 dni od wydania odpowiednich dyspozycji. Wypłata za dobre typy odbywa się po zalogowaniu na konto użytkownika i po wpisaniu danych niezbędnych do przelewu.

Wystarczy tylko określić kwotę, jaką chcesz, by została przelana na Twój rachunek (nie musisz wypłacać całej wygranej) i zatwierdzić akcję. Co ważne – zawsze warto sprawdzić, czy zgadza się numer konta, a po uzyskaniu środków – skontrolować ich wysokość. Pomyłki czasem się zdarzają, dlatego trzeba mieć rękę na pulsie.

Fortuna – wypłaty

Ten bukmacher wypłaca środki równo o godzinie 12 w każdy dzień roboczy. To zaś, kiedy pieniądze dotrą na Twoje konto, zależy od godzin sesji przelewów. Należy zwrócić uwagę, że Fortuna narzuca minimalny limit kwoty przelewu i wynosi on 2 zł. Zlecenie przekazania środków jednak jest całkowicie bezpłatne i łatwo wykonasz je po zalogowaniu na swój profil. Tam masz specjalną zakładkę z wpłatami i wypłatami.

Może się jednak zdarzyć, że otrzymasz niewiele niższą kwotę, jaką chciałeś uzyskać. Dzieje się tak, jeśli bank pobiera prowizje za przelewy. Jeżeli to zauważysz – wyjaśnienia powinieneś szukać u jego przedstawicieli.

Jak wyglądają wypłaty z e-TOTO?

Po tym, jak pozytywnie obstawiłeś wyniki meczów lub pewniaki i chcesz zlecić przelew środków w e-TOTO, wystarczy, że na swoim profilu wciśniesz przycisk „Wypłata”, położony w prawym górnym rogu. Wówczas pojawi Ci się formularz, w którym musisz podać kwotę. Przy okazji sprawdź, czy zgadza się numer rachunku. Gdy już to zrobisz, wystarczy kliknąć „Wypłać” i można oczekiwać pieniędzy. Jak długo?

Otóż firma bukmacherska e-TOTO akceptuje wypłaty w ciągu maksymalnie 12 godzin w dni powszednie. Najpewniej więc jeszcze tego samego dnia lub kolejnego środki powinny wpłynąć do Twojego banku.

Totolotek – kiedy otrzymasz pieniądze?

By uzyskać pieniądze od Totolotka za dobrze obstawione zakłady, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. Tam znajduje się przycisk „Wpłaty/Wypłaty”, po którego naciśnięciu pojawi Ci się m.in. opcja umożliwiająca zlecenie przelewu. Pozostaje tylko wybrać, w jakiej formie chcesz, by pieniądze do Ciebie trafiły (np. przez tradycyjny przelew) i określić wysokość kwoty. Po sprawdzeniu danych – wciskasz „Wypłać”.

To kiedy otrzymasz środki na swój rachunek, zależy m.in. od godziny, o jakiej zdecydowałeś się zlecić taką dyspozycję. Totolotek realizuje wypłaty o godzinie 12:00 w każdy dzień roboczy. Może więc przyjść tego samego dnia lub w ciągu kilku najbliższych.

Wypłaty z Betfan – jak wyglądają i kiedy przychodzą?

Podobnie, jak w przypadku większości firm, także i w Betfan najpierw musisz zalogować się i wejść na swój profil. Z poziomu tej zakładki zlecisz wypłatę, podając uprzednio kwotę do przelewu. Pamiętaj, że jeśli masz tam również środki, jakie uzyskałeś w ramach promocyjnego bonusu od bukmachera, musisz nimi obrócić zgodnie z określonymi przez firmę zasadami.

Kiedy natomiast otrzymasz pieniądze za dobrze obstawione mecze piłkarskie lub inne zdarzenia? Betfan realizuje przelewy ekspresowe w ciągu 15 minut (jeśli kwota nie przekracza 4999 zł). Inne wypłaty dokonywane są o godzinie 12:00 w każdy dzień roboczy.

Pieniądze od bukmachera

Jak więc widzisz – firmy bukmacherskie w większości działają podobnie, realizując zlecone dyspozycje do konkretnej godziny w dni robocze. Bardzo ważne w tym wszystkim jest, aby sprawdzać poprawność danych, jakie podajesz przy przelewie. Po takiej weryfikacji pozostaje tylko wcisnąć odpowiedni przycisk i czekać na pieniądze, będące nagrodą za dobrze obstawione mecze i spotkania sportowe.