Obecnie rynek internetowych bukmacherów oferuje coraz szersze możliwości. Firmy proponujące zakłady bukmacherskie skrupulatnie dążą do rozwinięcia swojej oferty. Oprócz największych graczy, takich jak STS, eTOTO czy FORTUNA istnieje szereg mniejszych biur bukmacherskich z nieco bardziej niszowymi propozycjami.

Szeroki wybór, jaki gracze mają do dyspozycji, sprawia, że coraz mniej opłaca się posiadanie konta u jednego bukmachera. Tym bardziej że uczestnictwo w zakładach odbywa się na podobnych zasadach, a rejestracja to zazwyczaj kilka- kilkanaście minut, jakich warto poświęcić. Tak właśnie robią profesjonaliści, traktujący typowanie meczy i innych zawodów jako sposób na życie.

Chcesz wiedzieć, czemu warto grać u różnych bukmacherów? Przeczytaj zatem poniższy artykuł. Krok po kroku wyjaśnimy Ci w nim, jakie są zalety rejestracji w kilku serwisach.

Rozeznanie w ofertach bukmacherskich

Podstawową korzyścią posiadania kont w kilku firmach jest szansa zapoznania się z ich propozycjami. Jako użytkownik sięgający po różne oferty bukmacherskie, możesz określić, gdzie szukać najlepszego kursu, a tym samym – szansy na największy zysk. Porównując te wartości, często da się zauważyć, że różnią się one między sobą minimalnie. W praktyce nierzadko okazuje się, że na dłuższą metę te niewielkie odchylenia mają bardzo duże znaczenie.

Warto przy tym zaznaczyć, że nie jest tak, iż jeden bukmacher oferuje najlepsze kursy na wszystkie zakłady. Dużo zależy od charakteru zdarzenia oraz wielu innych zmiennych, niezależnie, czy to piłka nożna, rozgrywki eSportowe czy jakakolwiek inna dyscyplina.

Zawsze coś może pójść nie tak

W tym przypadku chodzi o stabilność serwera, na jakim znajduje się strona internetowa danego bukmachera. Niestety, zdarzają się czasem takie sytuacje, jak np. ta, gdy grają pewniaki. Wielu graczy wówczas chce postawić swoje typy na dziś. W krótkim czasie loguje się mnóstwo użytkowników. Obsługujący serwis serwer niekiedy w takich chwilach nie wytrzymuje, a wtedy… no cóż, łatwa wygrana przechodzi obok nosa.

Dodatkowe konta umożliwiają szybkie przejście do kolejnego bukmachera i obstawienie wyników. To dobre rozwiązanie, szczególnie gdy rozgrywają się popularne ligi, na których pewniaczki gwarantują pewny zysk.

Warto przy tym zaznaczyć, że bukmacherzy, w zamian za straconą szansę wytypowania wyników ciekawych meczów, wynikającą z awarii czy konserwacji strony, nierzadko oferują ciekawe bonusy. Nie trzeba mieć nawet konta VIP – po prostu wystarczy próbować się zalogować w danym momencie, gdy coś poszło nie tak.

Bonusy na start i nie tylko

A skoro już o gratisowych profitach mowa – to częsty sposób na zaskarbienie sobie przychylności użytkowników. Wielu bukmacherów proponuje pewne bonusy, np. na start do wykorzystania przy obstawianiu zakładów. Nie brak również różnych promocji, w tym cashbacków czy podobnych usług. W takim przypadku warto zapoznać się z regulaminem, dotyczącym obrotu przyznanymi „podarunkami”. Będąc stałym graczem w danej firmie, także można liczyć na różne korzyści. To jednak zależy od indywidualnej oferty danego biura bukmacherskiego.

Limity na wygrane

Doświadczeni gracze, którzy odnosili liczne sukcesy w typowaniu meczów i zawodów, z pewnością będą wiedzieli, o co chodzi. Jeśli zakłady piłkarskie czy jakiekolwiek inne przynosiły zbyt dużo profitów, bukmacher może nałożyć limity, jakie z czasem sprawią, że gra stanie się mało opłacalna. To oczywiste – w końcu, kiedy użytkownik wygrywa, firmy bukmacherskie tracą pieniądze. Wydaje się to nieco nieuczciwe, ale podstawę takiego działania stanowi fakt, że w większości regulaminów takich stron pojawia się zapis o tym, że typowanie ma charakter wyłącznie rekreacyjny i skierowane jest do użytkowników chcących się po prostu nieco „zabawić”.

Rozproszenie stawianego kapitału na konkretne wyniki wśród różnych bukmacherów pozwala więc uniknąć nałożenia limitów. A przynajmniej ogranicza ryzyko, że dany serwis zdecyduje o takim ruchu.

Sprawdź różnych bukmacherów

Znając zalety założenia kont w różnych firmach bukmacherskich, wiesz już, że to po prostu się opłaca. Możesz sprawdzić typy na poszczególne mecze, sięgając do paru źródeł, wybrać najlepszy kurs, a w końcu – rozproszyć swoje pieniądze i czerpać potencjalne zyski z kilku portali. Najlepiej sprawdź sam, jak to wygląda, rejestrując się na stronach wybranych bukmacherów.